Velikonoční soutěž - Základní škola a Mateřská škola Loukovec

1.       Terezka Budinská

2.       Fanda Švadlenka

3.       Tom Budinský
Gratulujeme všem výhercům. První místa jsou oceněna větší cenou, ostatní - včetně všech zúčastněných autorů získavájí menší sladkou cenu. Můžete se dostavit do školy kdykoliv během všedního dopoledne, kde Vám cenu slavnostně předá paní ředitelka....
Soutěž ve velikonočním tvoření - galerie soutěže

Milé děti,

jelikož se blíží velikonoční svátky, připravili jsme pro Vás soutěž ve velikonočním tvoření. Soutěžit se bude ve třech kategoriích, a to:

·         O nejkrásnější a nejoriginálnější velikonoční kraslici

·         O nejúžasnější velikonoční dekoraci

Vzpomínáte si na pokusy s vajíčky o velikonočním tvoření? Z toho bude poslední soutěžní úkol:

·         O nejlepší velikonoční pokus

Konec soutěže (a zasílání fotografií) bude na škaredou středu (termín si můžeš vygooglit), hlasování proběhne na odkazech pod obrázky jednotlivých soutěžích a bude probíhat až do velikonočního pondělí. Vyhlášení vítězů proběhne do týdne.
Soutěžíme pod patronátem starosty obce Loukovec Milana Hanzla. Pro výherce jsou připraveny hodnotné ceny.

Zasílat můžete fotografie na email zufa2281@gmail.com. Na fotografii musí být kromě výtvoru i jeho autor. Pro první dva úkoly pošlete max. 1 fotografii, na třetí úkol máte prostor 3 fotografií. Všechna fota budou uveřejněna na stránkách www.zsloukovec.cz společně s odkazem, kde budete mít možnost hlasovat.
Těšíme se na Vaše krásné  nápady….. J
Návrat na obsah